Lomnice ovládla závěrečnou čtvrtinu a vrchlabští inlinisté poprvé v sezóně prohráli.

17.5.2016, Tomáš Brož

Před nedělním zápasem měli vrchlabští hráči na kontě tři výhry a byli tak stále bez porážky. Jejich třízápasovou šňůru ale přetrhla Lomnice, která na domácím ledě zvítězila 7:5.

HC Lomnice n./P. - Vrchlabí
(1:1, 1:1, 1:1, 4:2)

4.kolo, neděle 15.5.2016, 17:00

Branky a nahrávky: Vařecha (Rudiš), Martinec (Pav), Rudiš (Junek), Vařecha (Syrovátka), Syrovátka (Martinec, Vašek), Rudiš, Junek (Vařecha) - Kerekanič (Vacek), Smékal (Mádle), Erban, Mádle, Bláha (Vacek). Rozhodčí: Veselý, Karous. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Diváci: 28. . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5.

HC Lomnice n./P.: Lukáš Vinklář - Martin Vašek, Vladimír Martinec, Martin Pav, Lukáš Syrovátka, Darek Rudiš, Lukáš Vařecha, Jakub Syrovátka, Jiří Junek.

Vrchlabí: Martin Abrahám - Jaroslav Mádle, Michal Chleborád, Jiří Erban - Tomáš Oppelt, Jiří Remsa, Tomáš Rychlovský, David Smékal, David Vacek, Jan Kerekanič, Tomáš Bláha.

Čtvrté utkání 1.ligy inline hokeje odehráli vrchlabští v Lomnici nad Popelkou. Nepodařilo se jim prodloužit vítěznou šňůru, když nedokázali proměnit několik "tutovek". V prvních třech čtvrtinách to byla přetahovaná o branku, v té poslední domácí dokázali čtyři minuty před koncem odskočit na 6:4. Při hře bez brankáře se podařilo vrchlabským hráčům snížit na 6:5, domácí si ale vedení nenechali vzít a vteřinu před závěrečnou sirénou potvrdili vítězství brankou na 7:5.