HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Slovan Frýdlant - Vrchlabí 3:5

Zasloužené body z Frýdlantu

05.02.2008
Jan Žďára
Ve čtvrtečním utkání zajíždělo naše B mužstvo do Frýdlantu a po porážce z Lomnice nad Popelkou se před důležitým utkáním v Nové Pace potřebovalo vrátit na vítěznou vlnu. To se především díky návratu Milana Šindeláře do sestavy, který byl s Jirkou Jakubcem u všech branek hostí, podařilo konečným výsledkem 5:3.
4.kolo, čtvrtek 31.1.2008, 18:00
Slovan Frýdlant
3:5
Pištora (Teichman) - Bušek, Mrkva.,- Srnský, Pištora R.- Holeček, Vrba Jakubec, Šindelář, Chrtek- Učený, Kovář, Rychlovský- Hajna,Klinger,Šuma
Třetiny: 1:1,1:1,1:3  Branky a nahrávky:2Jakubec( Šindelář, Rychlovský), Šindelář(Jakubec), Chrtek(Šindelář), Rychlovský(Jakubec,Šindelář) . Vyloučení:5:7 . Využití: 1:2. V oslabení:0:0. Střely na branku:18:28. Průběh utkání:
S vědomím důležitosti zisku plného počtu bodů se naše mužstvo od prvních vteřin nastěhovalo na polovinu Frýdlantu a vytvořilo si jasnou převahu. Největší překážkou ve snaze tuto herní převahu proměnit v jasné vedení byl celý zápas ve výborné formě chytající domácí brankář. A proto obrázkem prvních dvou třetin byl planý tlak hostí, kdy domácí hrozili především z rychlých protiútoků a těžili následně z chyb soupeře. Ve třetí třetině se hrál již oboustranně otevřený hokej, kde obě mužstva točila dvě útočné řady. Našemu B mužstvu se zvýšeným důrazem v koncovce a neudržitelné dvojici Šindelář,Jakubec nakonec podařilo vítězství strhnout na svoji stranu. K dalšímu utkání zajíždí naše mužstvo na „horký“ led do Nové Paky v neděli od 17.00 hod.