HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nová Paka - Vrchlabí 4:5

Vrchlabí těsně porazilo Paku

28.11.2012
Jana Poskerová
V páté minutě domácí Paka otevřela skóre zápasu a golově byl zápas celou hrací dobu vyrovnaný. Hosté z Vrchlabí si sice vytvořili dvougolový náskok, ale nakonec to byli oni, kdo doháněl Paku. Na konečný stav 4:5 upravoval M. Svoboda až v 57. minutě.
16.kolo, středa 28.11.2012, 18:00
Nová Paka
4:5
Jeřábek, Bouška - Kulhánek, Ersepka, Pour, Štěpán, Mašek, Krátký, Zvolenský, Příkazský, Hric, Slabý, Hloušek, Kuch, Štajner, Šebek, Sucharda, Rejl, Kastner, Konečný, Barbora, Štědrý
Biegl, Effemberk - Hlaváč, Pulec, Hamerský, Bušek, Provazník, Zázvorka, Kadavý, Lepka, Svoboda R., Sovobda M., Jakubec, Bláha, Fořt, Jirku, Blažej, Kovář, Marek
Třetiny: 1:3, 1:0, 2:2  Branky a nahrávky: 5. Štajner (Kastner), 21. Slabý (Hric), 50. Šebek (Slabý), 53. Barbora (Pour) - 10. Marek (Bláha), 12. Lepka (Svoboda M.), 20. Fořt (Marek, Bláha), 41.Fořt (Hamerský), 57. Svoboda M. Rozhodčí: Pahulák - Antalík - Průcha . Vyloučení:6:10 . Využití:1:2. V oslabení: 0:0. Diváci:350. Průběh utkání: 1:3, 2:3, 4:5.
Ze zápasu proti Nové Pace přinášíme pouze hodnocení výkonu hostujících hráčů z pohledu trenéra: Tým HC Stadion Vrchlabí sice na ledě Nové Paky vyhrál, ale tři body, které si připsal do tabulky jsou jediným pozitivem na středečním podvečeru. Hráči podali jeden ze svých nejhorších výkonů. Tým neplnil zásadní základy hokejové hry, především při hře dozadu. Po 5. minutách zápasu si trenér vyžádal time, výkon mužstva se v prní třetině zvedl, ale od druhé dvacetiminutovky zajeli hráci do předešlých kolejí. Chyběl důraz, kombinační hra, přihrávky byly nepřesné, strategie nezodpovědná. Zápas se nepovedl, což se může stát, ale je potřeba odevzdat výkon a to ve včerejším zápase chybělo.