HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HK Mountfield HK 4:1

Vrchlabí rozhodlo zápas ve druhé třetině

13.08.2009
Redakce
V dalším přípravném utkání před novým ročníkem 1. ligy se vrchlabští hokejisté utkali s východočeským rivalem z Hradce Králové. Zápas rozhodlo šest minut ve druhém dějství, kdy domácí svému soupeři nasázeli tři branky a utkání rozhodli ve svůj prospěch. Vrchlabí se tak mohlo radovat z výhry po výsledku 4:1. Další utkání čeká naše hokejisty v úterý, kdy do Elektromont Arény zavítá pražská Slavia.
přát, čtvrtek 13.8.2009, 18:00
4:1
HK Mountfield HK
Biegl – Bendík, Pácal, Flašar, Chaloupka, Chmelíř, Vála, Hanzl – Tvrdek, M. Filip, P. Hruška – Kubeš, Mikšovský, Rusnák – Urban, Zíma, Andres – Zúbek, Hubáček, Sajdl.
Balážik (31. Jágr) – Pánek, L. Filip, Pazdera, Čáp, Seidl, Spudil, Karlíček, Lesák – Szabo, Šejnoha, Chipaux – Kazda, Kubišta, Valášek – O. Hruška, D. Filip, Florián – Šimoníček, Březina, Pulpán – Ježek, Luštinec, Berger.
Třetiny: 1:1, 3:0, 0:0  Branky a nahrávky: 5. Urban (Zíma, Andres), 22. Mikšovský (Pácal), 23. Kubeš (Hubáček), 28. Sajdl (Flašar) - 8. Hruška (Spudil) . Rozhodčí: Stolín – Kis, Balíř. . Vyloučení: 13:10 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 940 . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1 .