HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Hronov - Vrchlabí 2:4

Vrchlabí porazilo Hronov

18.12.2011
Jana Poskerová
Také v 16.kole soutěže byl tým HC Stadion Vrchlabí na ledě Hronova úspěšnější, než domácí hokejisté. Skóre zápasu otevřeli domácí hokejisté. Hostující Vrchlabí se k brankovému zakončení dostalo až ve druhé třetině a pak střelecky nejbohatší byla třetina poslední, která také rozhodla o konečném výsledku zápasu.
16.kolo, neděle 18.12.2011, 17:00
Hronov
Vrchlabí
Svoboda, Hornyš, Fink, Franců, Smolík, Šakarov, Fišer, Daňo, Borůvka, Kozák, Franců, Knotek, Měsíček, Štelzig, Hubáček
Biegl, Effemberk, Provazník, Hlaváč, Matějíček, Zázvorka, Bušek, Blažej Mi, Rathouský, Jakubec, jirků, Šrámek, Filip D., Svoboda, Marek, Blažej Ma, Srnský
Třetiny: 1:0,0:1,1:3  Branky a nahrávky: 2.Šlezing, 45. Hubáček, 30.Marek, 44. Filip M., 58.Matějíček, 60. Svoboda. Rozhodčí:Veinfurter - Zeman - Havelka . Vyloučení: 9:10 . Využití:0:2. Diváci:420 . Průběh utkání: 1:0, 1:1,2:4.
První třetinu a start do zápasu byl lepší pro domácí Hronov, který otevřel skóre už ve druhé minutě zápase po brance Šlezinga. Až v polovině druhé třetiny se vyrovnat podařilo Markovi a pak ve 44. minutě poslal hosty do vedení Filip M.. Hronov ovšem zásluhou Hubáčka o minutu později skóre vyrovnal. Zápas spěl do prodloužení, teprve ve dvou posledních minutách zápasu zvrátil skóre na stranu hostí Matějíček a výsledek potvrdil před sirénou Svoboda. Výsledky soupeřů:

NBY proti DVK 4:3

OPO proti TRE 1:4