HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Jablonec n. N. 2:4

Vrchlabí bylo lepší, ale zradila ho koncovka. Hosté rozhodli ve třetí třetině

27.08.2013
Stadion nastoupil do třetího utkání v přípravě. Tentokrát proti jabloneckým Vlkům. Domácí byli v celkovém pohledu lepším a aktivnějším celkem na hřišti, ale co dnes vázlo, to byla koncovka. Bieglova družina nevyužila mnoho šancí, a tak si výhru díky dvěma brankám ze třetí třetiny odvážejí hosté. Odveta se hraje pátého září na ledě soupeře.
Příprava, úterý 27.8.2013, 18:00
2:4
Jablonec n. N.
Jeschke (Effemberk) – Hamerský, Provazník, Poskočil, Klement, Kadavý, Lenoch, Pulec – Fořt, Filip, Jakubec (C), Šťastný, Bláha, Březina, Svoboda, Jirků, Marek, Gengel, Chmelař, Krsek
Jelínek (Příhoda) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Mrkvička, Zeman, Mareček, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Brokeš, Stehno, Frk, Miškovský, Schütz, Příkazský, Peřina
Třetiny: 2:2, 0:0, 0:2  Branky a nahrávky: 3. Hamerský (Filip), 17. Bláha (Hamerský) – 13. Brokeš (Stehno), 15. Bříška (Tondr.), 42. Stehno (Brokeš), 49. Brokeš (Mrkvička, Nevyhoštěný). Rozhodčí: Veselý – Samek, Weinfurter. Vyloučení: 6:7. Diváci: 390. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.