HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Slovan Frýdlant 12:4

V prvním utkání nadstavby přijel Frýdlant

22.01.2008
Jan Žďára
Před slušnou diváckou kulisou se představilo B mužstvo v prvním utkání bojů o postup v plné síle. Tentokrát si dvoucifernou porážku odvezl Frýdlant. V utkání, které rozhodla první třetina (6:2) se blýsklo útočné trio Šindelář, Šuma, Jakubec všichni vstřelili po třech brankách a měli výrazný podíl na celkovém vítěství domácích v poměru 12:4.
1.kolo, neděle 20.1.2008, 17:00
12:4
Slovan Frýdlant
: Teichman - Bušek, Mrkva.,- Srnský, Pištora R.- Holeček, Vrba Jakubec, Šindelář, Holas- Pistulka, Kovář, Rychlovský- Hajna,Klinger,Šuma-Chrtek
Třetiny: 6:2,3:2,3:0  Branky a nahrávky:3Šindelář,3Jakubec, 3Šuma, 2Holas, Vrba . Vyloučení: 9:11 . Využití: 1:1 . V oslabení:0:0 . Střely na branku: 36:15.
Utkání se již od prvního střídání, což potvrdila ve 23. vteřině utkání rychlá branka Šindeláře, vyvíjelo jasně ve prospěch našeho B mužstva. Domácí s drtivou převahou soupeře, který hrozil pouze z ojedinělých rychlých protiútoků a přesilových her, v první třetině přestříleli a vytvořili si rozhodující náskok pro další vývoj utkání. Druhá třetina se nesla ve výrazně vlažnějším tempu. Polevil důraz v zakončení, přibylo osobních chyb a soupeř, za něž hrají zkušení starší hráči z LB, hru kouskoval a podařilo se mu tlak domácích částečně rozmělnit. Do třetí třetiny se naše mužstvo pustilo mnohem zodpovědněji a odvděčilo se divákům pohlednou hrou s další gólovou pozorností. Potěšující byl i zdařilý návrat Klingera do sestavy po vleklém zranění ramene. Utkání bylo krásnou pozvánkou na další domácí utkání proti ambiciozní Nové Pace. Utkání se odehraje ve čtvrtek 24.1. od 18.00.