Starší žáci rozstříleli Jablonec

22.1.2017, Jana Poskerová

Už při přátelském zápase na počátku sezóny ukázali vrchlabští žáci, že se Jablonce nebojí. Svůj další triumf si připsali také v sobotním zápase. Hosté z Jablonce na domácí prostě nestačili.

Vrchlabí - Jablonec

3.kolo, neděle 15.1.2017

Branky a nahrávky: Jirků 3x, Bílek 3x, Kolda, Zábranský, Fiala, Cerman, Chlum, Perička, Švadlák.

Vrchlabí: Janků, Červinka - Horák, Rychlovský, Zábranský, Jirků, Kolda, Perička, Mlejnek, Bílek, Chlum, Švadlák, Fiala, Cerman

Jablonec: Petrement - Krupka, Burdych, Cee, Černý, Klimov, Vácha, Motovský, Nechanický, Šír, Šíma, Nechanický

Soupeř dokázal domácím vzdorovat pouze první třetinu, další dvě už byla režie utkání plně v rukou domácího týmu.