HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Nejdek - Vrchlabí 2:2

Stadion se s Rebely z Nejdku trápil

10.03.2013
Jana Poskerová
Čtvrté kolo kvalifikace v Nejdku přineslo překvapivě remízu. Početně se obě mužstva sešla ve třinácti hráčích, ale Rebelové byli tentokrát připraveni lépe a nepustili vrchlabské hráče do zakončení.
KVAL 4, neděle 10.3.2013, 17:00
HC Nejdek
Vrchlabí
sestava bude doplněna
Biegl - Hlaváč, Pulec, Hamerský, Zázvorka - Jakubec, Jirků, Fořt, Oppelt, Bláha, Svoboda M., Marek, Svoboda R., Blažej
Třetiny: 1:0, 1:2, 0:0  Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Průběh utkání: 1:0, 2:2, 2:2.
Vzhledem k tomu, že jsme zápas neviděli a onlajny v Nejdku nejsou, přinášíme pouze krátké zhodnocení zápasu z pohledu trenéra.

V nedělním zápase se na týmu projevila jednak únava, jednak široká marodka, která nás zatím trápí. Bohužel smutným faktem je to, že někteří hráči soupeře podcenili a přizpůsobili se mu. Bez branek se vyhrát nedá a soupeř byl dnes výborný v obraně. Náš tým šance měl, ale nedařilo se v koncovce. Pokud chceme kvalifikaci vyhrát, jako že chceme, je potřeba se na příští utkání se silnými soupeři z Veselí a Chocně zodpovědně připravit. Na zápas proti Nejdku zapomeneme a do dalších bojů půjdeme zase s čistou hlavou.

Střelecky se v zápase proti Rebelům z Nejdku prosadil Richard Svoboda a Tomáš Jirků.

V současné době Vrchlabí stále vede se 6 body, Choceň je druhá s 5 a Veselí třetí se 4 body.