HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - Vrchlabí 2:6

První výhra HC Stadion Vrchlabí

18.09.2011
Jana Poskerová
Vrchlabský tým, který měl dnes svou zápasou premiéru, porazil domácí mužstvo Jaroměře na jeho ledě vysoko 2:6.
přát., neděle 18.9.2011,
Jaroměř
2:6
Sestava : Biegl, Effemberk, Mádle, Hlaváč, Houda, Zázvorka, Blažej Mi., Hajna, Šrámek, Kovář, Jakubec,Svoboda, Filip, Brunclík, Blažej Ma., Mašek, Marek, Hrdlička, Řehák
Třetiny: 1:2, 1:3, 0:1  Branky a nahrávky: 15´ Šrámek (Jakubec), 15´ Zázvorka (Filip), 22´ a 31´ Hrdlička (Řehák, Kovář), 39´Kovář (Hlaváč, Mádle), 45´Mašek (Blažej Ma., Marek) .
K prvnímu "ostrému" utkání před zahájením mistrovské soutěže nastoupili naši hráči na ledě Jaroměře v turnaji METUJE CUP a domácí tým přehráli v poměru 2:6.

Do 8. minuty první třetiny se hostující tým spíše rozkoukávatl a čekal, s čím vyrukují domácí hráči. Poté ovšem jsou hru nastartovali a hlavně přebrali iniciativu na své hokejky. Začaly padat branky do sítě domácích a hostující tým získal kontrolu nad utkáním.

Vrchlabí předvedlo kvalitní výkon, který korunoval výhrou.