HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Lomnice n./P. - Vrchlabí 1:3

Prokletí Lomnice zlomeno

07.01.2008
Jan Žďára
"B"-tým v novém roce navazuje na sérii výher - v letošní sezóně ještě nepoznal hořkost porážky.
12.kolo, neděle 6.1.2008, 16:30
HC Lomnice n./P.
Vrchlabí
Teichman (Pištora T.) - Bušek, Pištora R.,- Srnský, Vrba Jakubec, Šindelář, Holas- Pistulka, Kovář, Šuma-Hajna, Rychlovský, Chrtek
Třetiny:   Branky a nahrávky: Jakubec(Šindelář), Vrba , Kovář( Jakubec) . Vyloučení: 9:13. Využití:0:2 . V oslabení: 0:0. Střely na branku:23:49 .
K prvnímu mistrovskému utkání letošního roku zajíždělo naše B mužstvo na horký led do Lomnice nad Popelkou, kde se v historii našeho B mužstva nepodařilo ještě plně bodovat. Lomničtí, kteří potřebovali k jistotě postupu do playoff bodovat nastoupili téměř v plné síle a především výkony obou brankářů lomnického Skákalíka a vrchlabského Teichmana byly ozdobou celého utkání. Přesto se naši borci dokázali v průběhu utkání kolektivním výkonem prosadit a zvítězit 3:1.