HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Žďár nad Sázavou - Vrchlabí 4:4

Příprava skončila remízou

12.09.2013
Jana Poskerová
Trochu pikantní soupeř pro některé vrchlabské hráče čekal na HC Stadion v posledním přípravném zápase. Vrchlabáci zajížděli do Žďáru nad Sázavou, kde oba týmy předvedli velmi kvalitní souboj, který nenechal nikoho na pochybách, jak budou vypadat mistrovská klání.
Příprava, středa 11.9.2013, 18:00
Žďár nad Sázavou
Vrchlabí
Sláma – Staněk, Střecha, Pleva, Šír, Smejkal, Kolda, Jan, Vítek M. – Vítek D., Zídek, Plachý (C) – Kunstmüller, Hron, Dítě (34.Kočan) – Man, Gregar, Šimon
Luňák – Vondráček, Hamerský, Klement, Puskočil, Lenoch, Hlaváč, Pulec, Provazník – Fořt, Filip, Jakubec (C) – Šťastný, Bláha, Březin – Filip, Chmelař, Marek – Svoboda, Jirků, Oppelt
Třetiny:   Branky a nahrávky:7. Šír (Dítě, Kunstmüller), 34. Kunstmüller (Kočan), 37. Kočan (Kunstmüller, Hron), 59. Plachý (Střecha) – 22. Šťastný (Bláha), 30. Bláha (Poskočil), 51. Fořt (Hamerský), 60. Pulec (Filip) Rozhodčí:Kopeček – Zídek, Klouda . Vyloučení:7:7 navíc Dítě (ZNS) a Klement (VRC) 5+DKU . Využití: 0:2. V oslabení: . Diváci:140 . Průběh utkání: .