HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Mountfield HK - junioři - Vrchlabí 0:5

Přátelák v Hradci

29.12.2015
Mezisváteční přátelské utkání v Hradci Králové dopadlo lépe pro hostující tým z Vrchlabí.
přát., úterý 29.12.2015, 17:00
Mountfield HK - junioři
0:5
Abrahám - Červený - Jebavý, Hejda, Klement, Lenoch, Kadavý, Kellner, Filip D., Filip M., Štastný, Srnský, Šimoníček, Kusý, Procházka, Urban, Bláha, Bittner, Jirků, Vacek
Třetiny: 0:0, 0:0, 0:5  Branky a nahrávky: Bláha, Urban, Šimoníček, Procházka, Jebavý .
Zápas odehrál tým HC Stadion Vrchlabí na čtyři útoky a tři obranné lajny. V brance se vystřídal Abrahám a Červený z Pardubic. Pro kluky to bylo spíše povánoční zpestření tréninku, které se odehrálo na krásném stadionu.

Utkání probíhalo v přátelském duchu, dvě třetiny byly bezbrankové, i když o šance nouze nebyla. Ve třetí třetině se brankově začalo dařit hostům z Vrchlabí, kteří se trefili 5x a snad tak zlomili gólové prokletí (Nymburk, Tábor, Hradec - 7 třetin bez gólu). Hostující brankáři udrželi čisté konto a Vrchlabí tak mohlo jet spokojeně domů.