HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nová Paka - Vrchlabí 3:6

Pohár putuje do Vrchlabí

09.10.2011
Jana Poskerová
Metuje Cup zná svého vítěze a je jím mužstvo HC Stadion Vrchlabí. V posledním zápase porazili vrchlabští hráči Novou Paku na jejich domácím ledě 3:6. První úspěch krajského přeboru ve Vrchlabí je tedy zde. Gratulujeme.
přát., neděle 9.10.2011,
Nová Paka
Vrchlabí
Dressler J.- Dressler Š., Ersepka, Fejfar, Jelínek, Krátký - Lepka, Musil, Hric, Kuch, Šrejma, Horyna, Sucharda, Šebek, Štěpán
Effemberk - Hlaváč, Mádle, Zázvorka, Houda, Bušek, Hajna - Rychlovský, Kovář, Šrámek, Oppelt, Filip, Svoboda, Marek, Mašek, Blažej Ma., Fuks
Třetiny: 1:2,0:2,2:2  Branky a nahrávky:3:21 Krátký, 45:10 Šebek, 47:36 Krátký - 7:48 Svoboda, 14:42 Houda, 36:09 Blažej, 38:09 Filip, 44:20 Marek, 50:21 Oppelt . Vyloučení:11:8, navíc 10 OT domácí Šrejma a Šebek . Využití:1:3 . V oslabení:1:0 . Diváci:150 . Střely na branku: . Průběh utkání:1:2,1:4,3:6 .
Tým Nové Paky nastoupil k závěrečnému utkání se šesti juniorskými hráči z Jablonce. V sestavě hostí se opět po zranění objevil Oppelt.

Diváci měli možnost shlédnout příjemný hokej, který nenudil a nechyběly ani kvalitní zákroky jak na straně domácích, tak na straně hostí. Dost práce měli oba brankáři, protože Paka se rozhodla nedat vítězství HC Stadionu zadarmo.

Došlo i na kuriózní situace před brankou hostí, kdy domácí netrefili zcela prázdnou bránku, ze které gólman vyjel, aby odeslal puk svým spoluhráčům, ale minul jej. Puky lítaly vysoko, takže se do hry měli možnost zapojit také diváci.

Jasnou herní převahu stálé prokazuje Martin Filip, ale celkově už jde na týmu vidět, že pár zápasů spolu již sehráli.

Gratulujeme k vítězství a přejeme herní úspěchy v soutěži.