Ostrý start mladších žáků

18.9.2016, Jana Poskerová

Jasnou brankovou převahou na straně domácího HC Stadionu Vrchlabí skončilo první kolo soutěže mladších žáků. Tým Vrchlabí naskočil do zápasu ostře a střeleckou převahu si udržel celý zápas.

Vrchlabí - Třebechovice

1.kolo, sobota 17.9.2016

Branky a nahrávky:Novotný 5x, Grof 4x, Jakubec 2x, Kopecký 2x, Nývlt 2x, Motyčka, Vedral .

Vrchlabí: Červinka - Vlk, Vedral, Novotný, Klepš, Kafka, Grof, Mrkva, Srnský, Motyčka, Kopecký, Nývlt, Jakubec

Třebechovice: Vinklář, Šrámek - Raupach, Bek, Šinkovský, Volt, Černý, Felcmanová, Škoda, Blažek Moravec, Marek, Patera

Velmi úspěšné první kolo sehrál tým mladších žáků HC Stadion Vrchlabí proti soupeři z Třebechovic. O výsledku zápasu bylo rozhodnuto již po první třetině.