HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nymburk - Vrchlabí 3:2

Nymburk hosty z Krkonoš přehrál

04.09.2013
Ponurý zimní stadion a spousta mlhy - to bylo přivítání vrchlabských hokejistů v Nymburku. Stejně ponurá byla ze strany hostí i hra, kdy Nymburk byl celý tím, kdo tahal za delší konec provazu. Vrchlabští hráči se vzpamatovali až v posledních deseti minutách, kdy se jim podařilo vsítit do domácí brány dva góly.
Příprava, úterý 3.9.2013, 18:00
Nymburk
3:2
Bílek – Procházka, Kříž, Dvořák, Šefl, Malínský, Cicvárek, Najman – Martinec, Král, Stehlík – Tregl, Eis, Šimek – Němeček, Dulovec, Chvojka
Jeschke, Effemberk - Hamerský, Provazník, Poskočil, Klement, Pulec, Lenoch, Zázvorka - Fořt, Filip, Chmelař, Šťastný, Bláha, Březina, Svoboda, Jirků, Marek, Krsek
Třetiny: 1:0,1:0,1:2  Branky a nahrávky:4. Král (Stehlík), 34. Šimek (Kříž), 55. Malinský – 53. Březina (Klement)58. Chmelař (Fořt). Vyloučení:8:10 . Využití: 1:1. Průběh utkání: 1:0,2:0,3:2.