Mladší žáci porazili Trutnov

11.12.2016, Jana Poskerová

Už to vypadalo, že vrchlabští hráči odjedou ze zápasu z Trutnova s čistým kontem. Ale těsně před koncem se domácím podařilo poslat puk za záda hostujícího gólmana.

Trutnov - Vrchlabí

17.kolo, sobota 10.12.2016

Branky a nahrávky: Grof 5x, Kopecký 2x, Vedral 2x, Jakubec, Motyčka, Mrkva, Nývlt.

Trutnov: Dub - Havlík, Antonín, Smyček, Sadílek, Pavlík, Maksym, Missberger, Zemánková, Kotyk, Císařovský, Rohlík, Stojkovič

Vrchlabí: Houdek - Vedral, Grof, Kafka, Kafková, Mrkva, Srnský, Motyčka, Beneš, Kopecký, Tříska, Nývlt, Jakubec

Hosté z Vrchlabí drželi čisté konto až do poslední minuty. V čase 59:49 se soupeři podařilo vsítit svou jedinou branku zápasu.