Mladší dorost porazil Kolín

11.12.2016, Jana Poskerová

Na domácím ledě se dařilo týmu mladšího dorostu, kterému se opět podařilo porazit soupeře. Tentokrát odjížděl s prázdnou Kolín.

HC Krkonoše - Kolín
3:2
(0:0, 3:0, 0:2)

20.kolo, sobota 10.12.2016

Branky a nahrávky: Voděrek (Hynek,Vognar), Novák (Bujárek), Kroh (Minařík) .

HC Krkonoše: Holubec, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Mlčák, Moravec, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch, Hynek, Bujárek, Jirkovský, Voděrek

Kolín: Kvasil, Junek, Pokorný, Zugar, Grauer, Obr, Šupík, Kopecký, Naďo, Havránek, Vrabec, Míšek, Klazar, Barták, Hubschmann, Vyvial, Pilný, Vaňkovský

Komentář

V první třetině předvedly oba týmy celkem vyrovnaný hokej, hosté z Kolína byli občas útočnější, ale domácí podržel skvěle chytající Ondra Holubec, který vychytal již téměř jasné branky. Druhou třetinu ovládli třemi góly domácí. Situace se zkomplikovala v poslední třetině, kdy se kolínští snažili zvrátit stav utkání ve svůj prospěch. Domácí se však statečně drželi. Ke konci utkání odvolali hostující brankáře a nastoupili na led v šesti. Během chvíle se jim doslova přestřelkou na domácího gólmana podařilo snížit stav utkání na 3:2. Domácí je ale naštěstí dál nepustili a připsali si další cenné body.