Mladší dorost opět bez bodu

9.10.2016, Jana Poskerová

Ani v 7.kole se týmu mladšího dorostu nepodařilo získat body za misrovské utkání, tentokrát byli poraženi týmem z Pardubic.

Parbubice B - HC Krkonoše

7.kolo, neděle 9.10.2016

Branky a nahrávky: Bujárek, Červíček (Šlaicher), Matloch (Vognar), Novák (Matloch).

Parbubice B: Kraus, Batěk, Školoudík, Kučera, Voženílek, Vltavský, Votava, Pirner, Hrdlička, Pavelka, Pavlata, Hykl, Langr, Nedelka, Kubíček, Divíšek, Štastný, Lichtag, Prýl, Hebek, Pavlík, Svoboda

HC Krkonoše: Holubec, Nosek, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Mlčák, Červíček, Šebek

Zápas proti Pardubicím probíhal v Chrudimi. Hostům z Krkonoš se podařilo otevřít skóre zápasu, ale soupeř záhy vyrovnal. Druhá perioda se nesla ve znamení střel na hostujícího brankáře, domácí se trefili 5x a získaly jasný náskok. Poslední třetina sice přinesla oživení na straně hostů a 3x se jim podařilo proměnit, domácí však také nezaváhali a tak hostující gólman znovu 5x inkasoval. Týmu mladšího dorostu se tak opět nepodařilo získat body.

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva