HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Parbubice B 5:7

Mladší dorost doma nebodoval

17.11.2016
Jana Poskerová
I když se hráčům v poslední třetině dařilo střelecky, hosté z Pardubic měli na střelené branky větší štěstí a odvezli si domů všechny body.
14.kolo, neděle 13.11.2016,
HC Krkonoše
Parbubice B
Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Vognar, Kroh, Matloch, Hynek, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Voděrek, Mlčák
Batěk, Votava, Pirner, Školoudík, Voženílek, Odehnal, Vltavský, Hrdlička, Nedelka, Prýl, Pavlata, Kazda, Lichtag, Felcman, Šťastný, Hebek, Pavlík, Pavelka, Divíšek
Třetiny: 0:1,1:4,4:2  Branky a nahrávky: Matloch 2x (Šlaicher), Hynek, Mlčák (Štembera), Štembera (Hynek), .
První třetina byla opatrná, nikdo se nepouštěl do větších akcí, oba týmy se vzájemně oťukávaly. Padl pouzejeden gól a to do domácí brány.
Druhá třetina byla bohatá na góly,více se ovšem dařilo hostům, kteří proměnili celkem 4x, domácí se trefili jednou.
  Závěrečná dvacetiminutovka byla pro domácí aktivnější, začali také dávat góly, celkem se jim podařilo 4x vsítit puk za záda hostujícího brankáře. Hosté vstřelili dvě branky a potvrdili tak své vítězství.