HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml. Boleslav B 2:5

Mladší dorost ani v odvětě Boleslav neporazil

01.11.2016
Jana Poskerová
Poslední zápas října odehrál mladší dorost v Trutnově a ani na domácím ledě si kluci body nepřipsali.
12.kolo, neděle 30.10.2016,
HC Krkonoše
2:5
Ml. Boleslav B
Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Mlčák
Ziegler, Bartoň, Mašlar, Vlad, Moc, Říha, Kříž, Suk, Filip, Kos, Šíma, Kubart, Lhota, Kredba, Haas, Plíšek
Třetiny: 0:1, 1:3, 1:1  Branky a nahrávky: Jirkovský (Vognar), Bujárek (Mlčák) .
V Trutnově hostil mladší dorost tým z Mladé Boleslavi. Úvodní třetinu se hrál vzájemně vyrovnaný hokej, první gól padl až v čase 16:26 a to za záda domácího brankáře. V druhé periodě byli opět aktivnější hosté, podařilo se jim vstřelit do domácí brány další tři góly, domácí skórovali pouze 1x. Závěr utkání byl opět vyrovnaný, na obou stranách padlo po jednom gólu. Ačkoliv se domácí snažili s výsledkem ještě něco udělat, k žádné změně nedošlo.