HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Semechnice - Vrchlabí 0:13

Mikulášská nadílka v Opočně 13:0

08.12.2007
Jan Žďára
Ve středu 5.12. zajíždělo naše B mužstvo v deseti lidech do pole a jedním brankářem do Opočna k dalšímu mistrovskému utkání proti Sokolu Semechnice. I v takto redukované sestavě připravili naši borci bohatou Mikulášskou nadílku svému soupeři - 13:0.
8.kolo, čtvrtek 6.12.2007,
Semechnice
0:13
Teichman, - Bušek, Mrkva,- Srnský, Pištora R. - Jakubec, Vrba, Žďára -Hajna,Učený,Holeček
Třetiny: 0:4, 0:5, 0:4  Branky a nahrávky:4 Jakubec,3Vrba,2Hajna,2Učený,Bušek,Žďára . Vyloučení: 5:2 . Využití:0:2 . V oslabení:0:0 . Střely na branku: 12:45.
Díky onemocnění a pracovnímu zaneprázdnění odjíždělo naše mužstvo v jedenácti hráčích k utkání se Sokolem Semechnice na zimní stadion do Opočna. Brankové hody načal již v třetí minutě utkání Hajna. Dvě minuty na to Učený dorazil vlastní střelu za záda semechnického brankáře a když v blízkém sledu následovaly další dva zásahy hostí bylo o průběhu celého zápasu rozhodnuto. Po zbytek utkání bylo na ledě jen jedno mužstvo a konečný výsledek jen odpovídá celému průběhu mistrovského utkání.