HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jablonec n. N. - Vrchlabí 1:2

HC Stadion si odvezl body z Jablonce

03.09.2014
V odvetném přípravném zápase proti Jablonci dokázali zvítězit opět vrchlabští hráči. V první třetině diváci branku neviděli, v té druhé se jednou zadařilo hostům z Vrchlabí, ve třetí padlo po jednom gólu, a tak si vrchlabský celek odvezl těsnou výhru 2:1.
4 P, úterý 2.9.2014, 18:00
Jablonec n. N.
1:2
Jelínek (Bouška) - Petrmichl, Pilař, Pulec, Čechura, Zeman, Abraham, Lacek, Zet, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Demel, Stehno, Mulač, Brokeš, Frk, Hloušek, Homolka, Schütz, Pokorný
Neužil - Skočovský, Hamerský, Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Půlpán, Filip, Fořt, Matějka, Bláha, Šťastný, Marks, Jirků, Krsek, Vlach
Třetiny: 0:0, 0:1, 1:1  Branky a nahrávky: 45. Frk (Mulač, Čechura) - 21. Šťastný (Matějka, Bláha), 59. Vlach (Hamerský). Rozhodčí: Neťuka - Doležal, Chvosta. Vyloučení: 8:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:0, 0:1, 1:2.
Vrchlabští hokejisté zajížděli, po posledních dvou vítězstvích na samostatné nájezdy, k dalšímu utkání. Tentokrát jeli změřit síly na led jabloneckých Vlků, které dokázali před týdnem porazit na svém ledě 4:3 po samostatných nájezdech.

Trenér Řeháček poslal do brankoviště Neužila, který se postavil Jablonci i v druhém letošním klání s tímto soupeřem. Právě i Jakub Neužil patřil k jednim ze strůjců vítězství.

Krkonošský celek podal jeden z nejlepších výkonů v letošní přípravě. Celý tým pracoval, tak jak měl a výsledkem bylo sladké vítězství nad jabloneckými Vlky.

Z první branky utkání se radovali naši hráči, když po akci Tomáše Bláhy a Jana Matějky, zakončoval Tomáš Šťastný. Gólman Jablonce, Jelínek, byl bez šance. Následné pokusy na obou stranách likvidovali dobře chytající opory svých týmů. Stav 1:0 vydržel do pětačtyřicáté minuty. V té době hrál Stadion v oslabení o jednoho hráče. Vyloučení Hamerského potrestal tři vteřiny před jeho návratem Marek Frk, po asistenci Mulače a Čechury. Když už to vypadalo, že skončí třetí třetina nerozhodným stavem, tak využil v 58. minutě závar před Jelínkem Daniel Vlach, který tak rozjásal vrchlabské fanoušky. Domácí tým se k odvolání gólmana neodhodlal a tak se již skóre neměnilo.

HC Stadion tak vítězí ve třetím utkání v řade za sebou.