HC Stadion proti HC Stadion II

16.10.2016, Jana Poskerová

V ročníku 2007 se vytvořily dva týmy, HC Stadion a HC Stadion II, kde dnes hráli převážně hráči z o rok mladší kategorie. Svým spoluhráčům z tréninku však byli rovnocenným soupeřem a vítězství HCSV bylo poctivě vybojované.

Vrchlabí - Vrchlabí II

1.kolo, neděle 16.10.2016

Branky a nahrávky: Klanica 5x, Hanuš 2x, Kafka 5x, Prouza 2x, Buďárek - .

Vrchlabí: Etflaiš - Klanica, Hanuš, Prouza, Barták, Buďárek, Kafka, Charvát

Vrchlabí II: Losenický - Kotyk, Kučera, John, Turek, Gabriel, Posker

Sestavy obou mužstev před zápasem byly stejné, jako na hokej při tréninku. Ovšem ve chvíli, kdy poprvé dopadl puk na led, se obavy o nasazení rázem rozplynuly. Kluci, kteří spolu jinak svorně trénují, si nic nedarovali a hra byla nahoru a dolů. Nakonec rozhodla větší herní vyspělost a lepší střelba HC Stadionu Vrchlabí (tedy ročník 2007), který tak vyhrál i třetí zápas sezóny.

Zpracováno z podkladů vedoucího mužstva