HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HC Mountfield II 10:10

Z druhého zápasu turnaje si ročník 2007 připisuje body za remízu.
1.kolo, neděle 16.10.2016,
10:10
HC Mountfield II
Etflaiš - Klanica, Hanuš, Prouza, Barták, Buďárek, Kafka, Charvát
Třetiny: 2:6, 5:1, 3:3  Branky a nahrávky: Barták 4x, Klanica 3x, Kafka 2x, Charvát .
Kluci měli problém se po hodinové přestávce mezi zápasy zkoncentrovat a podle toho také první třetina dopadla. První gól dostali asi po 8 sekundách hry -  je potřeba říct, že jejich první třetiny, takto po pauze, vypadají většinou stejně, je zde velký prostor pro zlepšení. Druhá třetina byla ale úplně jiná káva a kluci začali zase jezdit a bojovat, díky čemuž dokázali stav utkání srovnat. Do třetí třetiny se vstupovalo za nerozhodného stavu. Na hráčích obou týmů bylo znát vyčerpání, ale nikdo nechtěl prohrát a tak po tuhém boji nakonec následovala spravedlivá remíza. To znamená, že ani ve čtvrtém zápase sezóny kluci ještě neprohráli. Za dnešek zaslouží velkou pochvalu nejen hráči, ale i fanoušci, kteří vytvořili parádní atmosféru!