HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Slovan Frýdlant 12:6

Další dva body B-mužstva za dvanáct branek v síti Frýdlantu

13.02.2008
Jan Žďára
V nedělním domácím utkání rozstřílelo naše B-mužstvo celek Frýdlantu v poměru 12:6. V utkání plném pěkných branek potvrdil náš celek svoji dominantní pozici v tabulce nadstavbové části. Třemi brankami se blýskl Roman Pistulka.
7.kolo, neděle 10.2.2008, 18:00
12:6
Slovan Frýdlant
Teichman (Pištora T.) - Bušek, Mrkva, Srnský, Pištora R., Učený, Vrba - Jakubec, Šindelář, Svoboda - Pistulka, Kovář, Rychlovský, Hajna, Klinger, Šuma, Holas
Třetiny: 4:2,6:0,2:4  Branky a nahrávky: 3x Pistulka , 2x Jakubec , 2x Svoboda , Šindelář, Vrba, Kliner, Holas, Hajna, . Vyloučení: 4:6. Využití:1:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku:32:18. Průběh utkání:
Náš B-tým mělo raketový vstup do utkání, když v průběhu prvních šesti minut využilo vlažnějšího přístupu hostí a vedlo již 4:0 . Za připomenutí stojí především s velkou noblesou proměněný samostatný nájezd juniora Martina Svobody, který kličkou do bekendové strany uklidil kotouč pod horní tyč frýdlantské branky. V druhé části první třetiny se hra vyrovnala. Pod dojmem snadného vedení domácí polevili a soupeř toho využil ke snížení na rozdíl dvou branek 4:2. Do druhé třetiny vstoupilo naše Béčko mnohem zodpovědněji a předčilo soupeře ve všech herních činnostech. Výsledkem bylo vedení 10:2 po druhé třetině. Třetí třetina se již v rozhodnutém utkání dohrávala, domácím se bohužel nepodařilo udržet svou pozornost a zbytečně inkasovali. Tento výsledek je velice cenný pro vývoj dalších bojů o postup do 1.KL. V dalším utkání přivítá náš celek opět na domácím ledě soupeře z Lomnice nad Popelkou od 18:00hod.