HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Dvůr Králové 5:3

Charitativní zápas vyhrál domácí tým

28.12.2016
Jana Poskerová
Středeční podvečer se ve Vrchlabí nesl ve znamení charitativního přátelského zápasu mezi domácím HC Stadion Vrchlabí a HC Rodos Dvůr Králové. Z derby vyšel lépe domácí tým, který byl od počátku zápasu ve vedení a po celý zápas si je nenechal vzít.
Příprava, středa 28.12.2016, 17:00
Vrchlabí
Dvůr Králové
Třetiny:

Přátelský turnaj s lídrem krajské soutěže HC Rodos Dvůr Králové odstartoval v 17:00. První polovina se nesla v opatrném, místy až skoro ospalém duchu. Domácí se sice od začátku dostali do vedení a vytvořili si brankový náskok, ale bylo to spíše oťukávání soupeře. Navíc první dvě třetiny soupeř ze Dvora v herním projevu vůbec nezaostával.
Divácky pohledný hokej, bohatý na akce se odehrával až v poslední dvacetiminutovce, kdy do toho oba týmy ostře šláply a o hokejové akce nebyla nouze.

Cílem středečního zápasu nebylo ani tak vyhrát, jako podpořit dobrou věc a to léčbu malého Míši Bízy. Díky hráčům, díky fanouškům, díky vedení klubu, díky partnerům, prostě díky všem, kteří mají vrchlabský hokej rádi a přispěli, se vybrala krásná částka 40 000 Kč, kterou Míša využije na rehabilitaci v Liberci. Velký dík patří také klubu HC Rodos, který do této sumy přispěl 8 000 Kč. Velké díky, hokejová rodino!