HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Jičín 5:1

B team proti Jičínu nezaváhal a zvítězil 5:1

03.12.2007
Jan Žďára
V průměrném utkání hraném takřka celý zápas “na jednu branku “ si domácí vytvořili spoustu gólových příležitostí. Čtyři branky z pěti zaznamenala první pětka Jakubec, Kovář, Šindelář.
7.kolo, neděle 2.12.2007, 17:00
5:1
Jičín
Pištora T., (Teichman), - Bušek, Mrkva,- Vrba, Holeček, - Srnský, Pištora R. - Šindelář, Kovář, Jakubec, -Rychlovský, Svoboda, Hajna,-Učený,Pistulka,Chrtek
Třetiny: 3:1, 0:0, 2:0  Branky a nahrávky:: 2 Jakubec(Kovář, Šindelář, Mrkva, Bušek), 2 Kovář(2Jakubec,2Šindelář), Učený(Kovář, Šindelář). Vyloučení: 7:6. Využití:0:1 . V oslabení:0:0 . Střely na branku:35:12 .
Hned v prvním střídání poslal domácí do vedení Jirka Jakubec po asistenci Kováře se Šindelářem. Následný tlak však otupilo zbytečné vyloučení na straně domácích, kdy v desáté minutě zápasu jsme měli na svém kontě čtrnáct trestných minut. Toho využil soupeř a v sedmé minutě v přesilové hře pět na tři srovnal skóre zápasu na 1:1. To však bylo v tomto utkání ze strany Jičína vše. Po zbytek celého zápasu měli domácí výraznou převahu, z které však nedokázali vytěžit více než čtyři branky v síti soupeře z Jičína. Důležité vítězství domácích, které B mužstvu dá klid do druhé poloviny základní části.