HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Sokol Doubravice 11:3

B team i podruhé doma vítězně

12.11.2007
Jan Žďára
V druhém mistrovském utkání na domácím ledě přivítali naši hráči soupeře z Doubravic. Tentokrát v sestavě chyběl nachlazený Jirka Jakubec, zraněný Roman Šuma a Roman Pistulka. Poprvé se za B team představil Martin Svoboda a hned ozdobil svůj výkon podobně jako Milan Šindelář třemi brankami. Celé utkání mělo jednoznačný průběh až na dvě minuty ve třetí třetině, kdy jsme díky ztrátě koncentrace třikrát inkasovali. Domácí přehráli soupeře ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězili s velkou převahou 11:3.
3.kolo, neděle 11.11.2007, 17:00
11:3
Sokol Doubravice
Pištora T., (Teichman), - Bušek(C), Mrkva, Vrba, Burger, Srnský, Pištora R. - Šindelář, Kovář, Holas, -Holeček, Klinger, Hajna,-Učený,Rychlovský,Svoboda
Třetiny: 6:0, 4:0, 1:3  Branky a nahrávky: 3 Šindelář(2 Kovář),3 Svoboda(2 Srnský, Učený), 2 Holas(2 Šindelář), Kovář(Holas), Rychlovský(Svoboda),Bušek(Srnský) . Rozhodčí: . Vyloučení: 7:4 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: 40:22 . Průběh utkání: