Ani v Boleslavi mladší dorost nebodoval

1.11.2016, Jana Poskerová

Ani v zápase proti Mladé Boleslavi se krkonošským hráčům nepodařilo zabodovat.

Ml. Boleslav B - HC Krkonoše

5.kolo, pátek 28.10.2016, 11:30

Branky a nahrávky: Šlaicher, Červíček (Jirkovský, Šlaicher), Novák (Červíček) .

Ml. Boleslav B: Ziegler, Kmec, Andlt, Kredba, Lhota, Kříž, Vlad, Suk, Moc, Hašlar, Šíma, Mrkus, Bartoň, Sirotek, Kubart, Plíšek, Kos

HC Krkonoše: Holubec, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mlčák, Křížek, Bonaventura, Novák, Jirkovský, Vognar, Kroh, Bujárek, Červíček, Šlaicher, Horáková

První dvacetiminutovka nezačala pro hostující tým dobře, domácím se dařilo střelecky a vstřelili čtyři branky. Hostům se skórovat nepodařilo. Ve druhé třetině se hosté již dostali trochu do tempa a odehráli vyrovnanou část zápasu. Na obou stranách padlo po jednom gólu a stav utkání byl 5:1. V závěru utkání byli hosté na ledě aktivnějšími hráči, podařilo se jim 2x skórovat, zatímco domácí překonali brankáře pouze 1x. Náskok domácích z první třetiny však již krkonošští hráči nedohnali.