HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jablonec n. N. - Vrchlabí 6:4

Ani s Jabloncem se Vrchlabí nedařilo

06.09.2013
Raina Jarošová
Ani v dalším přípravném zápase se Vrchlabí nedařilo. Na ledě Jablonce nad Nisou utrpěl porážku 4:6. HC Stadion vyhrál třetí třetinu, ale ani to na soupeře nestačilo. S Jabloncem má tedy Vrchlabí bilanci dvou prohraných utkání.
Příprava, čtvrtek 5.9.2013, 18:00
Jablonec n. N.
6:4
Příhoda – Bouška, Lacek, Peřina, Pilař, Čechura, Mrkvička, Zeman, Mareček, Abrahám, Šulc, Mulač, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Brokeš, Stehno, Frk, Miškovský, Schütz, Hloušek, Hric
Jeschke, Effemberk - Hamerský, Provazník, Poskočil, Klement, Pulec, Lenoch, Kadavý - Fořt, Filip M., Chmelař, Šťastný, Bláha, Březina, Svoboda, Jirků, Filip D., Jakubec
Třetiny: 2:1, 3:0, 1:3  Branky a nahrávky: 3.Miškovský, 4.Bříška (Mikšovský, Tondr), 22.Frk (Mulač, Brokeš), 33.Šulc (Bříška), 36.Tondr (Šulc, Bříška), 60.Brokeš (Zeman) - 6.Březina (Poskočil), 43.Březina (Poskočil, Klement), 47.Bláha (Březina), 49.Hamerský (Filip). Vyloučení: 6:10 + Zeman (JNN), Lenoch, Klement (oba VRC) 10 minut. Rozhodčí: Wagner - Košek, Štrégl.