HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kadaň - Vrchlabí 0:4

Reportáž ze zápasu: Kadaň - Vrchlabí 0:4

přát., úterý 17.8.2010, 18:00
Kadaň
0:4
Jarina (35. Závorka) - Schmidt, Všetečka, Zmeškal, Szakal, Trefný, Mašek, Přindiš, Hlubuček, Žižka, Balázs, Charousek, Mužík, Rohan, Mikšovic, boušek, Eiselt, Bauer, Kadlec, Mareček, Bursík, Hofmeister, Bečvář, Kalinovič, Topinka.
Koutský - Pácal, Beňa, Chaloupka, Bendík, Poživil, Hanzl, Matějíček, Poskočil, Beck, Tvrdek, Hubáček, Kubeš, Bakrlík, Andres, Látal, Bezouška, Saidl, Bláha, Filip, Drábek.
Třetiny: 0:0, 0:4, 0:0  Branky a nahrávky: 22. Matějíček (Chaloupka, Kubeš), 23. Poživil (Filip, Pácal), 35. Látal (Hubáček), 36. Andres (Drábek, Poskočil). Vyloučení: 12:12, navíc Mikšovic 10 minut za nesportovní chování, Balázs 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku, Kadlec 5 + OK za hrubost, Žižka 5 + trest ve hře za úder do oblasti hlavy a krku, Rohan 5 + trest ve hře za kopnutí(všichni KAD), Matějíček 5 + OK za hrubost, Bláha5 + OK za sekání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:4.