Inline hokej - výpis článků

Inline sezóna je u konce! Vrchlabí na Lomnici nakonec nestačilo.

Ani v letošní inline sezoně se nepodařilo dostat se na finálový turnaj. Stopku dostalo Vrchlabí od mužstva Lomnice n/Pop, když na domácí půdě dokázalo dvakrát zvítězit.

Vrchlabí první zápas v Lomnici nezvládlo a utrpělo debakl 2:8.

Hráči HC Stadion si druhý zápas v sérii rozhodně za rámeček nedají. Lomnice tak srovnala stav série na 1:1 a to poměrně jednoznačným způsobem.

Z Chrudimi odjíždí inline hokejisté s porážkou

Vrchlabští inline hokejisté se představili v posledním letošním kole na půdě Úhřetic. Úhřetice, hrající v Chrudimi, předvedli našemu celku, že i v malém počtu se dá hrát výborně a zcela zaslouženě si připsali tři body do tabulky, kde si pojistili první příčku.

Další výhra na kontě vrchlabských inlinistů!

Na první branku utkání čekali fanoušci až do deváté minuty. Skóre otevřel až vrchlabský Smékal a domácí si náskok do konce utkání udrželi. Průběžně jsou tak na třetí příčce 1. ligy v severní divizi.

Vrchlabí vzešlo ze zápasu s Lomnicí opět bez bodů.

Vrchlabští inlinisté měli do sedmého kola na svém kontě pouze jednu prohru, kterou obdrželi od Lomnice. Ta si ale i v druhém zápase s HC Stadion poradila a hned po první čtvrtině domácí prohrávali o dvě branky.Z posledního květnového utkání tak vzešli domácí bez bodů.

V gólové přestřelce pálilo lépe Vrchlabí, inlinisté porazili Novou Paku 9:6!

Na góly bohatou inlinovou bitvu zvládlo lépe Vrchlabí! Až na zavání ve čtvrtém kole jsou zatím domácí hráči bezchybní a připsali si do tabulky 1. ligy další cenné vítězné body.

Lomnice ovládla závěrečnou čtvrtinu a vrchlabští inlinisté poprvé v sezóně prohráli.

Před nedělním zápasem měli vrchlabští hráči na kontě tři výhry a byli tak stále bez porážky. Jejich třízápasovou šňůru ale přetrhla Lomnice, která na domácím ledě zvítězila 7:5.

Zatím neomylné Vrchlabí veze další výhru, Třebechovice utrpěly debakl!

Třetí zápas, třetí výhra. Vrchlabí se tak zatím může pyšnit stoprocentní úspěšností a konečně i první velkou výhrou. V minulých kolech zvítězili domácí hráči velmi těsně vždy rozdílem jen jedné branky. Favorizovaným Třebechovicím ale nedali sebemenší šanci a suverénně zvítězili!

HC Stadion opět zabodoval a odvezl si tři body

Poslední zápas základní části mají za sebou vrchlabští inlinisté. V něm porazili soupeře z Nové Paky a zajistili si tak účast ve finálových bojích.

V předposledním zápase Vrchlabí nebodovalo

Inline sezona se chýlí ke konci a vrchlabští hráči mají za sebou předposlední kolo. V něm zajížděli na hradecký stadion, kde se střetli s třebechovickým týmem. Tentokrát však hosté nevybojovali ani bod a odjížděli s prázdnou.

Další stránky
1234>>