Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
hermoch | HOSTINNE
8.4.2017, 22:19
 
 
TO: jinfa TAK CO písmáku )))))))))))
 
 
hermoch | HOSTINNE
8.4.2017, 22:18
 
 
TO: kasi71 tak co ty world experte gratuluj Dvůr má II.ligu jupííííííííí
 
 
ocelot | HCV
6.4.2017, 21:11
 
 
TO: Jirka_Jakubec Díky za info! Každá zainteresovaná věta může přinést jen uklidnění...Držím palce ať se domluvíte...myslím, že to stojí zato Smajlík
 
 
6.4.2017, 14:58
 
 
TO: ocelot
Na tuto kauzu budu reagovat. Celá kauza se týká Honzy Kadavého a jeho letošní sezóny. Petr Hlaváč si k tomu řekl své a jeho názor byl zveřejněn. Na důraznou žádost Honzy jsme to stáhli a je to dobře. Je to záležitost mezi Honzou a klubem (nic osobního) a budeme ji řešit interně. Aby ale bylo vůbec co řešit, tak bude muset Honza najít cestu na zimák.
 
 
hermoch | HOSTINNE
6.4.2017, 10:50
 
 
TO: kasi71 HiHI PO TOM PRVNÍM ?
 
 
ocelot | HCV
6.4.2017, 09:33
 
 
TO: V_Linzová tohle trošku smrdí....nezdá se Vám? Tohle jsou přesně věci, které bohužel zatěžují všechny kolektivní sporty, ale pokuď to trenér řekl, tak si za tím má stát-nebo má mlčet od začátku! Ale jak píše Atheros-doufejme, že to léto urovná...
 
 
4.4.2017, 16:17
 
 
TO: V_Linzová Doufám,že se přes léto zapomene na různé neshody a nejmenovaný odchovanec se opět objeví na soupisce HCV.Vím že má hokej opravdu rád. Asi hodně rád. Tak by bylo škoda ho odepsat.
 
 
3.4.2017, 19:27
 
 
To Ocelot: vyjádření se trenéra jmenovitě vůči konkretnimu hráči, na které odkazují v komentáři níže, se v článku nyni už nevyskytuje.
 
 
ocelot | HCV
2.4.2017, 09:02
 
 
TO: V_Linzová Zdravím! Mohu poprosit o odkaz? Já myslel, že kritika na nejmenovaného odchovance patří Danovi Svobodovi...Jsem mimo? Díky předem!
 
 
30.3.2017, 16:10
 
 
Hokej ve Dvoře je nyní moc fajn, má trošku i vrchlabsko-trutnovskou stopu. Vynikající fanclub, který dýše se svým klubem i panem Vasilisem coby vedením. Ivan Houda jede svoji druhou kariéru na plné kule a myslím, že coby trenér, dosáhne letos nejvýše. Alespoň mu to všichni přejeme, stejně tak jako brzké uzdravení pana prezidenta klubu. Náš sen o druholigovém derby s přátely se začíná naplňovat! Tak ještě zout tu druhou botu Dvoráci! Držíme palce! Smajlík
 
 
kasi71 | HC Stadion
30.3.2017, 15:42
 
 
Hermoš, Hermoš, gratuluj, gratuluj, ty hokejový experte...!! Smajlík Smajlík Ale až po zápase s HC Letňany!! Smajlík *HRAC Smajlík
 
 
30.3.2017, 04:57
 
 
TO: hermoch Než tu začneš něco plácat...?!Dvůr zatím vyhrál jen skupinu!!!O postup teprve bude hrát!!!!
 
 
hermoch | HOSTINNE
29.3.2017, 23:12
 
 
Gratulace Dvůr postupuje do ligy
 
 
ChoseBK | Havlíčkův Brod
28.3.2017, 13:28
 
 
škoda, že jste to nedotáhli ale takový je hokej.. My do WSM ligy postoupíme i za Vás
 
 
25.3.2017, 09:44
 
 
Vážený pane Hlaváč, obsah Vašeho vyjádření se v OFICIÁLNÍM rozhovoru HCV směrem k hráči Honzovi Kadavému, které je účelově zkreslené a poškozující snad nemůžete myslet vážně! :V
 
 
22.3.2017, 12:04
 
 
Pardon mě se ten počítač asi zbláznil.
 
 
22.3.2017, 11:43
 
 
TO: Jirka_Jakubec Ne všichni máme FB a proto díky.Přeju hodně štěstí v přípravě nové sezony.
 
 
22.3.2017, 11:32
 
 
TO: Atheros
Naše stručné a rychlé vyjádření bylo na FB. Na web připravujeme obsáhlý rozhovor se mnou a s Hlavajdou, kde se pokusíme důkladně a detailně shrnout celou letošní sezónu a něco málo řekneme k té příští. Psal jsem, že teď všichni potřebujeme hodit hokej dost daleko za hlavu, ale moc to nejde. Ještě se postupně ukončují mládežnické kategorie, tento pátek budeme mít interní rozlučku s A-týmem (uvidíme se ve Vikině) a už se nám honí hlavou myšlenky na sezónu příští.
Co se týká těch vyloučení v posledním zápase, tak ty víceméně odpovídala průběhu zápasu. Některá rozhodnutí rozhodčích byla necitlivá, ale rozhodně to neovlivnilo výsledek zápasu. Ve druhé třetině jsme začali tahat za kratší konec a taky jsme víc faulovali. To vzájemné vyloučení Jakeše a Klémy už bylo spíš výsledkem naší frustrace.
Jinak Kobra nás v těch posledních 2 zápasech porazila zaslouženě a férovým způsobem a rozhodujícím faktorem byla jejich elitní lajna, která zařídila 95% všech gólů. Já osobně jí budu v nadcházející sérii fandit, ale bude to mít s JBC dost těžké.
 
 
22.3.2017, 10:29
 
 
Vyloučení 4 - 10 a klement opět 5 min. TO je divné. Nemohl by se k tomu někdo vyjádřit? Po celkem uspěšné sezoně,je tu na stránkách jako po funuse. Ahoj všem.
 
 
21.3.2017, 15:00
 
 
CHtěl bych se taky připojit k velké gratulaci a díkům za letošní sezonu.Dík patří všem kteří se točí okolo vrchlabského hokeje.Když vezmem základní část,tak jsme hráli 4-5 zápasů za měsíc.V PO to bylo 12 za 24 dnů.To se nedá vydržet,k tomu cestování trenování práce rodina.Kluci smekám před Vámi.Jen doufám,že se udržíte pohromadě i s těma co sezonu nedohráli Jste silný tým.Na podzim všichni ahoj!!! Smajlík *BOJ
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.