Diskusní fórum

Na diskusním fóru byla zavedena povinná registrace. Od tohoto kroku si slibujeme zvýšení úrovně příspěvků na diskusním fóru. Slušným fanouškům děkujeme za pochopení.
Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.Klikněte pro vložení.
Jméno:
Email:
Město/tým:
Heslo:
pam.
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Jirka_Jakubec jiri.jakubec@hcvrchlabi.cz | HCV 6.6.2017 | 17:07 | Nick | Datum | Reagovat
MÁME TU INFO ZE ZÁKULISÍ ČSLH
Zdravím a mám pro Vás zatím stále neoficiální info, ale tentokrát "ze zasvěcených kruhů". Velice pravděpodobně se letos již ani neuskuteční aktiv klubů II.ligy a o rozdělení skupin tak rozhodne STK přímo.
V pracovní verzi je základní rozdělení - skupina východ (Morava) 8 celků, skupina střed 11 celků a naše skupina západ také 11 celků - HCV, HC RODOS DK, HC BAK Trutnov, HC Vlci JBC, Kobra Praha, HC Letňany, HC Řisuty, HC Baník Sokolov, HC Děčín, HC Draci Bílina a HC Most.
Do Play-off půjde prvních 8 týmů a 1.kolo by se mělo odehrát mezi týmy ve skupině. Až ve druhém kole se půjde proti týmům ze skupiny střed.
Ještě to není definitivní, ale velice pravděpodobné. Pro nás to znamená, že jedno cestování ubude - Klatovy - a hlavně jsme ve skupině s TU a DK. Čtyřkolová základní část zůstává, takže o 4 zápasy navíc.
Suma sumárum, za mě docela dobrý
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:

  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.


Copyright © 2006-2017 HC Stadion Vrchlabí s.r.o., eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech. | webdesign: wpj s.r.o