HC Stadion Vrchlabí – Zápasy mládeže 20.1. - 22.1.
Junioři

Zápasy mládeže 20.1. - 22.1.

22.01.2012
Jana Poskerová

Juniorskému celku se v poslední době nedaří, nepodařilo se jim porazit celek Hradce Králové, úspěšní nebyli ani na domácím ledě proti Havlíčkovu Brodu. Za zmínku stojí výkon brankáře Abraháma, který byl nejvytíženější hráč víkendu.

HC VCES Hradec Králové proti HC Krkonoše junioři 4:0

HC Krkonoše:: Aberle/ Abrahám/ - Mišinec, Kadavý, Provazník, Gabriel O., Bednárik, Novotný, Tuner - Řehák, Kasan, Gabriel L, Perutek, Srnský, Jirků, Šimončič, Janoušek, Vencl

HC VCES Hradec Králové: Mahdal /Vyčítal/ - Karlík, Voženílek, Bujňák, Kováč, Pánek, Pilař – Wszolek, Filip, Knotek, Barbora, Hradecký, Vlček, Ropický, Světlík, Brida, Pulpán, Zítka

Třetiny: 0 : 0, 1 : 0, 3 : 0

Branky:: 35. Hradecký /Světlík/, 42. Vlček / Ropický/ , 49.Knotek /Bujňák/, 57. Vlček/ Ropický/

Komentář: V pátečním utkání v Hradci Králové nastoupila juniorka HC Krkonoše na ledě momentálně 2. mužstva tabulky. První třetina byla odehrána v domácí režii, ale díky pozornému Aberlemu se odcházelo do kabin za bezgólového stavu. V druhé třetině se podařilo domácím jednou skórova, hosté žádnou z několika slibných šancí branku nevstřelili. V poslední třetině domácí zapnuli ještě na větší obrátka a utkání dovedli do vítězného konce. Domácí tak potvrdili roli favorita, i když naše juniorka byla důstojným soupeřem.

HC Krkonoše junioři proti HC Havlíčkův Brod 1:4

HC Krkonoše:: Aberle /Abrahám/ - Mišinec, Kadavý, Gabriel D., Provazník, Teuner, Bednárik- Řehák, Šimončič, Kasan, Jirků, Suchánek, Srnský, Vencl, Brunclík, Janoušek

HC Havl. Brod:Dolejš / Volánek/ - Němec, Musil, Pecen, Ambrož, Křesťan, Meloun – Hynek, Kubát, Chlubna, Doležal J., Doležal O., Kundrát, Kuchta, Jelínek

Třetiny:: 0:0, 0:1, 1:3

Branky:49. Řehák / Kasan/ - 4. Chlubna, 44. Kubát, 48.Kundrát /Křesťan/, 51. Hynek / Kubát/

Komentář: V nedělním zápase přivítal domácí tým momentálně vedoucí mužstvo tabulky HC Rebel Havlíčkův Brod. K vidění bylo vyrovnané utkání, které skončilo vítězstvím hostujícího mužstva, které mělo mírnou převahu, ale oproti domácím umělo i některé šance proměnit. Domácí byli úspěšní pouze jednou a tak vyhrál produktivnější tým. I v tomto zápase se některé pasáže nesly ve znamení souboje hostů s domácím brankářem Aberlem, který za víkend dostal sice 8 branek, ale pochytal neuvěřitelných 115 střel.

HCM Jaroměř proti HC Krkonoše 3.třída VR 5:7

HC Krkonoše:Br.Janků,Jirků,Cerman,Sporysch,Boukal,Bílek,Chlum,Horák,Koldovský,Kolda,

Třetiny:1:1,2:3,2:3

Branky:Jirků-6,Bílek-1

Komentář: Začátek jako vždy provázela ospalost a to se projevilo na začátku zápasu.Po úvodní ospalé třetině se kluci začali probouzet a bylo to ku prospěchu zápasu.Přesto se nikdo nedokázal výrazně prosadit až na Adama Jirků který bojoval a rozhodl celý zápas .

HC Krkonoše II proti HC Krkonoše I 13:6

Třetiny:5:1,4:1,4:4

Branky:Jirků-2,Cerman-1,Sporysch-2,Koldovský-1,Boukal-4,Bílek-3,

Komentář: Po výhře prvního zápasu vstoupilo mužstvo do druhého zápasu v lepší náladě a bylo to vidět, už během první třetiny se k A.Jirků začali připojovat další hráči jako Boukal a Bílek. Mužstvo začalo fungovat jako celek až na pár chyb, které však převážila dobrá nálada v mužstvu.

HC Krkonoše proti HC Slavia Praha 1:10

Třetiny:0 : 3 , 0 : 5 , 1 : 2

Branky: Rychlovský

Komentář:Hráči Slavie od začátku trestali naše chyby, byli lepší na puku, podpořeny dobrým bruslením a s využitím celého hřiště nás přehráli. Na našich hráčích se trošku projevila páteční předehrávka v Letňanech a pozdní příjezd.

HC Nová Paka/Jičín proti HC Krkonoše 7:2

HC Krkonoše:Mikšík, Pluháček, Junek, Minařík, Moravec, Lanta, Matloch, Lukeš, Teuber, Šír, Kunert, Soukup, Jirásek, Novák, Kahl

HC Nová Paka/Jičín:Wolfová, Boček, Dvořák, Kloutvor, Kmoníček, Komárek, Kuhn, Kuhnová, Militký, Novotný, Prejs, Řeháček, Soeldner, Svoboda, Vrba

Třetiny:3:1, 2:0, 3:1

Branky:oček 4 (Prejs 2, Novotný l), Prejs (Kmoníček), Svoboda, Kmoníček (Dvořák), Dvořák (Kmoníček)- Soukup (Kahl), Teuber (Šír, Kahl)

Komentář:Špatný výkon celého mužstva, které nastupovalo k utkání již předem poraženo.

HC Nová Paka/Jičín proti HC Krkonoše 9:9

HC Krkonoše:Sobotka, Tříška-Petera, Tříska,Černý,Kozák-Cerman,Jirman, Erben Horáček, Ryšavý, Krsek, Mizera

HC:Brož,Kulhánek-yrany , Kazda, Konečný, Krob, Lanský, Lešák, Petr, Svoboda, Šimek, Vik, Vomáčka, Vořech ,Klos

Třetiny:2.:3,4:5,3:1

Branky:Krsek (Cerman), Ryšavý 3 (Krsek 3x), Horáček (Krsek, Ryšavý), Jirman 2x (Petera), Cerman 2x (Ryšavý)

Komentář:Pokud by hráči HC Krkonoš dodržovali pokyny trenéra, neodváželi by si pouze jeden bod.

HC Letci Letňany proti HC Krkonoše 8.tř, 2:0

HC Krkonoše:Groh,Sobotka-Kynčl,Blažej, Horáček, Moník J., Jeřábek, Černý, Špetla- Krsek, Moník F, Pažourek-Mach, Chrtek, Křížek-Mizera,Kozák

HC Letňany: Špańo,Špirek Hrdinka, Souček, Kubát, Průžek, Pejchal, Rousek, Král, Kučera, Vorlický, Brandejský, Gaspar, Volf, Pařík

Třetiny:1:0, 1:0, 0:0

Branky:25.Kučera,28. Vorlický

Komentář:Přes prohru sehráli hosté kvalitní utkání se soupeřem na, kterého dlouhodobě neumí zahrát. Odpovědný výkon a škoda několika nevyužitých šancí.

HC Krkonoše proti HC Slavia Praha 8.tř., 1:4

HC Krkonoše: Groh- Blažej,Kynčl, Špetla Moník J., Jeřábek -Křížek, Chrtek, Mach-Valášek, Moník F., Křížek

Třetiny: 0:2, 1:0, 0:2

Branky:28. Mach(Moník F.)

Komentář:S 11 hráči sehráli osmáci druhý těžký zápas během 24 hodin. S pražským týmem v minulých kolech dostali pokaždé více jak deset branek. Tentokrát poctivou defenzívou a výborným golmanem drželi šanci na slušný výsledek. Dvě branky inkasovali v oslabení a čtvrtou v poslední minutě utkání, kdy už hráčům nezůstaly žádné síly.