HC Stadion Vrchlabí – Hodnocení průběhu sezóny 4. třídy

Hodnocení průběhu sezóny 4. třídy

08.04.2010
Redakce

Přestože byla sezóna 2009-2010 pro některé hráče vůbec první na velkém hokejovém hřišti, zvládli to výborně. Během ročníku odehráli "čtvrťáci" přes třicet zápasů, ve kterých se našim mladým hokejistům dařilo.

Čtvrtá třída HC Krkonoše sehrála celkem 16 mistrovských utkání, z toho 11 vítězných a 5 prohraných. Porážky přišly ve dvou zápasech s Metují, Dvorem Králové - Náchodem a jednou dokázali naše hráče zdolat i hokejisté Dvora Králové - Náchoda II. Dále jsme odehráli patnáct přátelských utkání, kde jsme si vzali hodně pozitivních bodů. Před Vánocemi jsme se zúčastnili turnaje v Kravařích, po Vánocích turnaje v Jaroměři a v březnu v Hradci Králové. Hráči zvládli jak mistrovská, přátelská utkání, tak tréninkovou zátěž na velmi dobré úrovni.

Chtěli bychom poděkovat hráčům za dobré výkony a výdrž. Rodičům hráčů za to, že děti podporovali a věnovali jim svůj volný čas, kterého nebylo málo.

Tuto sezónu bychom hodnotili jako velmi uspokojivou a doufáme, že hráči zůstanou hokeji věrni, jako tomu bylo doposud.

Za 4.třídu HC Krkonoše
Jaroslav Řehák,trenér