HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí čeká letní Tipsport Hockey Cup

Vrchlabí čeká letní Tipsport Hockey Cup

21.04.2009
Jan Pečeňák

Stejně jako v loňském roce se naši hokejisté zúčastní hokejového turnaje. V pětičlené skupině naše mužstvo čekají tři celky z extraligy a jeden z 1.ligy. Stejně jako v loňském roce se vrchlabští hokejisté utkají s pražskou Slavií, kterou v loňském ročníku dokázali na domácím ledě porazit. Dalšími soupeři jsou týmy z Kladna, Pardubic a nováček turnaje HC Dukla Jihlava.

Rozlosování skupiny C:

4. 8. 2009
HC GEUS OKNA Kladno – HC Vrchlabí
HC Moeller Pardubice – HC Dukla Jihlava
6. 8. 2009
HC Vrchlabí – HC Moeller Pardubice
HC Slavia Praha – HC GEUS OKNA Kladno
11. 8. 2009
HC Moeller Pardubice – HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava – HC Vrchlabí
13. 8. 2009
HC Slavia Praha – HC Dukla Jihlava
HC GEUS OKNA Kladno – HC Moeller Pardubice
18. 8. 2009
HC Dukla Jihlava – HC GEUS OKNA Kladno
HC Vrchlabí – HC Slavia Praha

Rozpis zápasů může ještě doznat změn podle potřeb jednotlivých celků.

Složení všech skupin:

Skupina A: HC Sparta Praha, HC Lasselsberger Plzeň, HC MOUNTFIELD České Budějovice, KLH Chomutov, HC VCES Hradec Králové

Skupina B: HC Litvínov, BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec, HC Slovan Ústečtí Lvi

Skupina C: HC Slavia Praha, HC GEUS OKNA Kladno, HC Moeller Pardubice, HC Dukla Jihlava, HC Vrchlabí

Skupina D: HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec, HC Znojemští Orli, HC Kometa Brno, RI OKNA Zlín

Systém turnaje zůstavá stejný jako v loňském roce. I nadále odehraje každý tým dvě domácí a stejný počet venkovních střetnutí. Vítězové skupin postupují do semifinále.