Ve druhém kole na Kobru

11.3.2017 | Jana Poskerová

HC Stadion Vrchlabí pokračuje do druhého kola play-off a na základě výsledků první série se o tři vítězství utká s pražskou Kobrou.

Kobra má za sebou v prvním kole šest zápasů s týmem z Písku, sérii vyhrála 4:2, Písek se dokázal prosadit ve třetím a čtvrtém zápase.

To Vrchlabí protáhlo první kolo na celým sedm možných zápasů a o výsledek se s Kolínem přetahovalo až do poloviny třetí třetiny posledního zápasu.

V základní části se oba týmy potkaly a sehrály spolu čtyři zápasy, celkové skóre hovoří lépe pro Kobru 3:1, ale nyní je už play-off, nová soutěž.

V neděli se v Praze hraje od 13:00 hodin, další zápas je v úterý 14.3. ve Vrchlabí od 18, třetí zápas opět v Praze 16.3. v 18:00, případný čtvrtý zápas je naplánován na 18.3. ve Vrchlabí tradičně od 18:00.

Foto Petr Kraus