HC Stadion Vrchlabí – Dohrávka 25. kola v Klášterci

Dohrávka 25. kola v Klášterci

13.02.2017

Stejný soupeř jako v sobotním zápase čeká na HC Stadion také v dalším utkání. Dohrávka mezi Kláštercem a Vrchlabím se odehraje na kláštereckém ledě. Třetí vzájemný zápas dopadl lépe pro Vrchlabí, které zvítězilo 3:2.

Vrchlabí sice zůstalo po sobotní výhře na 4. místě, ale odskočilo Klášterci o pět bodů. Středečním vítězstvím mohou vrchlabští náskok ještě navýšit a přiblížit se třetím Klatovům. Ve vyrovnaném utkání sice po druhé třetině vedl HC Stadion, ale Klášterec bojoval do poslední chvíle. O třech bodech pro domácí rozhodl Šťastný v 54. minutě. Tento zápas byl již třetí vítězný v pořadí a vrchlabský tým může navázat další výhrou.

Po dvou vzájemných utkáních, ve kterých dokázal Klášterec zvítězit, v sobotu okusil proti HC Stadionu také prohru. Ačkoliv se snažil držet krok a ve třetí třetině dokázal vyrovnat na 2:2, Vrchlabí udeřilo potřetí, a to už Klášterec nedohnal. Po sérii čtyř vítězných zápasů tak zůstal bez bodu. Podaří se mu čtvrté vzájemné utkání?