HC Stadion Vrchlabí – Mezisváteční středa nabídne přátelský zápas
A Team

Mezisváteční středa nabídne přátelský zápas

27.12.2016
Raina Tomanová

Ve středu na vrchlabský led zavítá tým ze Dvora Králové nad Labem, aby zde sehrál přátelské utkání. Nejenže si odpočinete od vánočního obžerství a podpoříte HC Stadion, navíc pomůžete také dobré věci – už je tím, že přijdete, podpoříte nemocného Míšu.

HC Rodos vévodí krajské hokejové lize – s 57 body má ohromný náskok na druhý Náchod, který má bodů pouze 39. V posledním přátelském utkání pro HC Stadionu se mu moc nevedlo a před domácími fanoušky prohrál 4:7.

Vrchlabí si přátelský zápas zahrálo už 22. prosince proti americkému týmu Bethel University, nad kterým zvítězilo poměrem 6:2. Šlágrem bylo ale derby, které se hrálo v Trutnově o den dříve. Z něj si HC Stadion přivezl těsnou prohru 4:5.

Zápas se odehraje od 17:00 na vrchlabském zimáku. Přijďte si dát klobásku, svařáka, zafandit klukům a v neposlední řadě se zahřát pocitem, že jste někomu pomohli ;-)