Mezisváteční středa nabídne přátelský zápas

27.12.2016 | Raina Tomanová

Ve středu na vrchlabský led zavítá tým ze Dvora Králové nad Labem, aby zde sehrál přátelské utkání. Nejenže si odpočinete od vánočního obžerství a podpoříte HC Stadion, navíc pomůžete také dobré věci – už je tím, že přijdete, podpoříte nemocného Míšu.

HC Rodos vévodí krajské hokejové lize – s 57 body má ohromný náskok na druhý Náchod, který má bodů pouze 39. V posledním přátelském utkání pro HC Stadionu se mu moc nevedlo a před domácími fanoušky prohrál 4:7.

Vrchlabí si přátelský zápas zahrálo už 22. prosince proti americkému týmu Bethel University, nad kterým zvítězilo poměrem 6:2. Šlágrem bylo ale derby, které se hrálo v Trutnově o den dříve. Z něj si HC Stadion přivezl těsnou prohru 4:5.

Zápas se odehraje od 17:00 na vrchlabském zimáku. Přijďte si dát klobásku, svařáka, zafandit klukům a v neposlední řadě se zahřát pocitem, že jste někomu pomohli ;-)