HC Stadion Vrchlabí – Prohlášení HC KRKONOŠE

Prohlášení HC KRKONOŠE

02.04.2016
Klub

Dovolujeme si Vás informovat ohledně změny, která se týká žákovských kategoríí a bude platit již od nadcházející sezony 2016-2017.

Doposud jsme měli pod hlavičkou HC KRKONOŠE sestaveny týmy po jednotlivých ročnících, což nám umožnilo obsadit soutěž žákovské ligy a krajského přeboru. Abychom dokázali naplnit všechny potřebné kategorie, bylo zapotřebí sloučení tří klubů a to HC Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové a a HC STADION Vrchlabí.

Od sezony 2016-17 budeme hrát v kategoriích mladší žáci a starší žáci krajský přebor pod hlavičkou mateřských klubů. Tato soutěž svým charakterem plně odpovídá našim možnostem. Pro hráče to bude znamenat méně cestování, více prostoru na ledě a možnost většího soužití s týmem.

Tento model je plně podporován ČSLH a je na něj vázán i systém financování formou dotací. Je to návrat k přirozenému systému, který by měl vést k ještě většímu oživení ledního hokeje v našem regionu a my ho plně podporujeme.

Vedení HC KRKONOŠE