HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se pokusí oplatit Chrudimi porážku
Preview k zápasu

Vrchlabí se pokusí oplatit Chrudimi porážku

23.08.2007
Redakce

Hokejisty Vrchlabí čeká ve čtvrtek od 18 hodin další přípravný zápas. Tentokrát změří síly s notně posíleným druholigovým celkem HC Chrudim, který bude patřit mezi největší aspiranty na postup. Proti Vrchlabí změřila Chrudim síly už v loňském play-off, ale v něm uspělo Vrchlabí a postoupilo do první ligy.

Chrudim, za kterou hrají i bývalé hvězdy extraligy jako David Pospíšil nebo Marek Zadina před sezónou posílila řada zkušených hráčů v čele s plzeňským odchovancem a někdejším ostrostřelcem v první lize Jaroslavem Polákem, držitelem slovenského extraligové titulu Michalem Šafaříkem či Severočechy Zdeňkem Žákem a Stanislavem Stavenským.

Chrudim dokázala minulý týden ve Vrchlabí nečekaně vyhrát 2:1 a čtvrtečním zápasem odstartuje sérii čtyř domácích zápasů v řadě. Ze zápasu vám přineseme změny stavu.