HC Stadion Vrchlabí – HC Vrchlabí se zúčastní letního Tipsport Hockey Cupu 2008 !!!

HC Vrchlabí se zúčastní letního Tipsport Hockey Cupu 2008 !!!

17.04.2008
Jan Pečeňák

Pro velký zájem byla letos tato soutěž rozšířena o dalši čtyři celky z 1.ligy a šanci zúčastnit se dostalo i HC Vrchlabí. Náš klub tuto nabídku přijal a byl nalosován do skupiny k letošnímu vítězi extraligy, týmu HC Slavia Praha. Dále se ve skupině utkáme s Českými Budějovicemi, Znojmem a Plzní. Vrchlabský fanoušek se má tedy určitě nač těšit.

Rozlosování naší skupiny:

5.8.2008 HC Lasselsberger Plzeň - HC Vrchlabí, HC Mountfield - HC Znojemští Orli

7.8.2008 HC Vrchlabí - HC Mountfield, HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň

12.8.2008 HC Mountfield - HC Slavia Praha, HC Znojemští Orli - HC Vrchlabí

14.8.2008 HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli, HC Lasselsberger Plzeň - HC Mountfield

19.8.2008 HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň, HC Vrchlabí - HC Slavia Praha

26. a 27.8. 2008 Semifinále

1.9.2008 Finále

Přesný čas zápasu bude stanoven později.

Hrací systém:

Čtvrtfinále - 4 skupiny po týmech, každý s každým, vítězové postupují do semifinále (14 týmů ELH, 6 týmů 1.liga)

Semifinále na 1 vítězné utkání hrané na ledě mužstva, které se umístilo v konečné tabulce ELH 2007/2008 na lepším místě.

Finále na 1 vítězné utkání hrané na ledě mužstva, které se umístilo v konečné tabulce ELH 2007/2008 na lepším místě.

Za vítězství v normální hrací době získá mužstvo 3 body. V případě nerozhodného výsledku v normální hrací době budou mužstva po výměně stran neprodleně hrát prodloužení 4 na 4 max. 5 minut. Mužstvo, které vstřelí v prodloužení branku, získá do tabulky 2 body, mužstvo poražené v prodloužení, 1 bod.Nepadne-li v prodloužení branka, bude se dále rozhodovat v samostatných nájezdech. Mužstvo, které v utkání zvítězí po samostatných nájezdech, získá do tabulky 2 body, poražené na samostatné nájezdy 1 bod.