HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí čeká poslední test před sezónou
A Team

Vrchlabí čeká poslední test před sezónou

10.09.2015
Tomáš Brož

K poslednímu přípravnému duelu před vypuknutím letošní sezóny vyzve domácí HC Stadion v pátek 11. září od 18:00 soupeře z Chrudimi.

Pro vrchlabské hokejisty to bude v pořadí již pátý přípravný zápas. Po úvodních nezdarech s Trutnovem a jabloneckými Vlky si spravili chuť na juniorech extraligového celku HC Mountfield Hradec Králové. V posledním přípravném utkání, kdy se Vrchlabí opět střetlo s Jabloncem, se navíc spustila vrchlabská kanonáda a Jablonec jel domů s debaklem 6:0. Pro HC Stadion jsou tak poslední dva zápasy přípravy z výsledkového hlediska pozitivní. Útočníci se během nich začali prosazovat, o čemž vypovídá i třináct vstřelených branek a defenziva se blýskla ve skvělém světle především při posledním zápase s Vlky, který skončil čistým kontem Jakuba Jelínka. Vrchlabí se tak staví do role favorita. Jeho soupeřem bude HC Chrudim, která se po skvělých letech, které zažívala v první lize propadla do krajské ligy, kde odehrála již čtyři sezóny. V minulé sezóně se hráčům z pardubického kraje dařilo a obsadili dokonce celkové druhé místo. V zápase s domácím Vrchlabím, které jistě nebude chtít před začátkem sezóny nic podcenit, může ale krajská Chrudim jedině překvapit!