HC Stadion Vrchlabí – Mladší dorost ukončil sezónu s plackou
Dorost

Mladší dorost ukončil sezónu s plackou

16.04.2015
Jana Poskerová

Mladší dorost z HC Krkonoše patří k nejúspěšnějším týmům této sezóny. Po základní části, kde chlapci odehráli 26 utkání, z toho pouze deset jich nebylo vítězných, skončili ze třinácti na skvělém 5. místě.

Během první části došlo v týmu ke změně kapitána, Macha vystřídal Tomáš Schlaicher, který se funkce chopil zodpovědně a po zbytek sezóny kluky hecoval a motivoval. Společným úsilím prošli kluci z mladšího dorostu také nadstavbou, kde na ně čekalo 10 zápasů s pěti soupeři. Tým 5x zvítězil a to stačilo k tomu, aby HC Krkonoše skončily na 3.místě. (1. místo Havlíčkův Brod, 2. místo Liberec B, 4. místo České Budějovice B, 5. místo Pardubice B, 6. místo Třebíč).

Ještě v základní části se tým zúčastnil turnaje v Trutnově, kde ovšem moc nezazářil, ale byla to zkušenost, jak se hrát nemá.
Jako odměnu za celkové umístění odjel mladší dorost na turnaj na Slovensko do Trnavy, tady kluci skončili pátí ze šesti. To jim však radost ze sezóny nezkazilo a hokejový výlet si užili.

Letos se tým sešel ve skvělé partě, atmosféra v šatně bývala občas pochmurnější, ale většinou bylo veselo a pohoda. Výborně fungovali také trenéři, což se jasně ukázalo jak na výsledku, tak náladě týmu. Trenéři by všem svým svěřencům chtěli popřát, aby se jim v dalších sezónách dařilo minimálně tak, jako s mladším dorostem v roce 2014/2015.

A trochu statistik:
Brankáři: Zásahy+ Branky