HC Stadion Vrchlabí – Šťastný hod pukem

Šťastný hod pukem

27.02.2015
Klub

Při posledním házení pukem se jednomu z fanoušků opravdu zadařilo. Pro cenu Trénink s A-týmem si přišel amatérský hráč hokeje a fanoušek HC Stadion Vrchlabí Tomáš Nosek.

Tomáš se tedy na trénink dostavil stylově ve vlastním dresu a brankářské výstroji.

Tome, jak se Vám líbilo trénovat s A-týmem?
Pocity mám velmi dobré, cítím spokojenost, líbila se mi atmosféra v kabině, to, jak mě kluci přijali, poradili.

Od kolika let hrajete hokej?
Jsem vlastně takový samouk, rodiče mě ke sportu nikdy nevedli, začínal jsem fotbalem, chytal jsem v bráně. Potom jsme si s klukama založili hokejový tým, pronajímáme si ledy v Trutnově a ve Dvoře Králové a svůj volný čas věnujeme prostě hraní hokeje. Hrozně mě to baví a naplňuje.

Chodíte pravidelně na zápasy našeho A týmu?
Ano, samozřejmě, na prstech ruky bych spočítal, kolik zápasů jsem vynechal a to jen díky pracovnímu vytížení. Prostě mám hokej rád a týmu Vrchlabí fandím. Rád se také zúčastňuji souteže Hod pukem, a když jsem se dozvěděl, že jedna z cen je trénink s A týmem, šel jsem do toho. A světe div se, já to vyhrál!!!!

Šetřili Vás kluci na ledě?
Samozřejmě, věděli, že nejsem na tolik zkušený, aby na mě stříleli jako na profi brankáře.

Kdybyste měl možnost jít znovu s A týmem na led, šel byste?
Ano,neváhal bych ani na chvíli, určitě bych znovu rád zažil tu atmosféru.

Co byste popřál A týmu do play-off?
No samozřejmě aby v prvním kole prošli bez problémů a měli dostatek času se připravit na druhé kolo play-off.