HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zajíždí na led druholigových Benátek
A Team

Vrchlabí zajíždí na led druholigových Benátek

15.08.2007
Patrik Huber, Jakub Gabriel

Výběr Vladimíra Jeřábka čeká po prohře s Chrudimí další druholigový soupeř. Zítra v 18:00 hod. se Vrchlabští představí na zimním stadionu v Benátkách, kde sehrají další přípravné utkání. Tyto dva celky již spolu sehráli jedno přátelské utkání.Ve Vrchlabské Elektromont Aréně skončilo utkání za nerozhodného stavu 2:2.

Benátecké hokejisty v letošních přípravných zápasech provází vskutku vyrovnaná bilance. Ze tří odehraných utkání mají na svém kontě jednu výhru, jeden zápas skončil nerozhodně a zatím poslední zápas dopadl lépe pro soupeře. Na svůj první zápas přijeli do Vrchlabí a po třech dnech tréninku zde uhráli remízu 2:2. Pro trenéra Škalouda byla plichta velice úspěšná a cenná. O tři dny později sehráli utkání na nepříliš kvalitním ledě Kolínských Kozlů, kde o svém jistém vítězství 6:2 rozhodli až v poslední třetině. Další utkání sehráli v jihočeském Písku. IHC Písek byl prvním týmem, který dokázal Benátecké porazit. Před přibližně 200 diváky domácí Písek vyhrál těsně 3:2.

Ze zápasu bude připraven podrobný online přenos.