A Team

Tábor v sobotu 31.1., Klášterec v pondělí 2.2.

28.01.2015

Perný týden čeká na vrchlabské hokejisty poté, co Klášterec nedorazil kvůli rozbitému autobusu. V sobotu 31.1. jedou vrchlabští hráči k odvetě do Tábora, hned v pondělí hostí doma Klášterec, ve středu Řisuty a v sobotu jedou do Děčína.

Sobotní zápas s těžkým, ale hratelným soupeřem bude jistě zajímavý. V loňské sezoně Vrchlabí na Tábor recept nenašlo, oba zápasy vyhráli Kohouti, ovšem Stadion jim byl rovnocenným soupeřem a body nedal zadarmo. Při letošním setkání ve Vrchlabí byli domácí lepším celkem a Tábor vyrovnával utkání na 2:2 až v 59. minutě, vítězství domácích však po 33 vteřinách prodloužení potvrdil Vlach. Tábor ve druhé části základního kola zatím 7x zvítězil, se Sokolovem prohrál na samostatné nájezdy a překvapivě se mu nedařilo také na ledě Trutnova.
Mezi nejlepší střelce táborského týmu patří 11 Krätzer (15+6), 25 Matušík (12+12, 12 Kellner (10+7) a 71 Boháč (8+20).

Hráči Vrchlabí nastupují do sobotního zápasu po týdenní vynucené pauze z 5. místa tabulky. A snad stále bojovně naladěni z posledního zápasu ve Žďáru, kde se jim konečně (po šesti prohrách) podařilo Plameny porazit. V těžkém utkání se trefil pouze jediný hráč a tím byl vrchlabský Jan Matějka, který tak ve 25.minutě rozhodl o výsledku. Mezi nejlepší střelce Vrchlabí patří Filip (12+28), Šťastný (16+10) a pozor také na Vlacha (12+11), Jakubce (13+8) a Bláhu (8+16).
Utkání začíná v Táboře v 18:00.

Druhý pokus s Kláštercem v ponděli 2.2.

Hosté z Klášterce jsou momentálně na 15.místě s 25 body a skórem 82:99. V letošním roce se jim ještě nepodařilo zvítězit, v prodloužení přišli o body s Nymburkem a Jabloncem, další body odevzdali Trutnovu a Jindřichovu Hradci. Prohráli také odložené utkání s Kobrou Praha. Svou poslední výhru si klášterečtí hokejisté připsali 20.12. v zápase s Moravskými Budějovicemi. Nejlepšími střelci týmu jsou Hrdlička (12+15) a Mála (8+6), pozor tedy na hráče s čísly 14 a 17.

Utkání se odehraje netradičně v pondělí 2.2. od 18:00 v DD Elektromont aréně.