HC Stadion Vrchlabí – Stadion zajíždí k prvnímu přípravnému utkání do Kolína
A Team

Stadion zajíždí k prvnímu přípravnému utkání do Kolína

17.08.2014
Alan Šrámek

Příprava na ledě je v plném proudu. V úterý 19.8.2014, tak zajíždí vrchlabský tým k prvnímu přípravnému utkání na horký led Kolína.

HC Stadion Vrchlabí - Nová sezóna, nové posily, nový trenér.

Hráči Stadionu mají za sebou vydařenou letní přípravu, na kterou po pauze na dovolené navazovaly tréninkové jednotky na ledě. Po poctivé práci všech hráčů se dá očekávat fyzicky vyrovnané utkání na kolínském ledě.

Realizační tým prošel přes letní pauzu velikou změnou. Na post hlavního trenéra byl dosazen, vrchlabským fanouškům, dobře známý Josef Řeháček. V roli jeho asistenta se zabydlel Jan Holeček. Stadion v poslední době posílil o Jana Matějku a Jiřího Jebavého, kteří v loňské sezóně oblékali dres Berouna. Další noví hráči jsou tu zatím jen na zkoušku.

SC Kolín - Hráči kolína se budou pokoušet o první vítězství.

Na rozdíl od našeho týmu se Kozlové představili již ve dvou přípravných utkáních. První přátelské utkání sehráli kolínští na ledě Kobry Praha, kde po boji podlehli 3:1. O dva dny později cestoval Kolín na led Jablonce nad Nisou, kde se vítězství také nedočkal. Na tamním stadionu podlehl vysoko 5:1.

Rok založení klubu: 1932
Klubové barvy: modrá, bílá
Webové stránky: www.sckolin.cz

Vedení klubu

Prezident klubu: Václav Nedbal
Manažer: Jakub Plašil
Sekretář klubu: Mgr. Tereza Hölzlová
Ekonom: Lenka Krejčíková

Hlavní trenér: Václav Rác
Asistent trenéra: Bohumil Lupínek
Asistent trenéra: Petr Martínek
Vedoucí družstva: Rudolf Musílek

Poslední vzájemné utkání

Úterní soupeři se naposledy střetli v minulé sezóně v rámci čtyřiadvacátého kola, dne 4.1.2014, právě na kolínském ledě. Stadion byl tehdy úspěšnější, když svého soupeře dokázal porazit 3:2, ačkoliv vrchlabští prohrávali již 2:0.

Sobota 4. ledna 2014, 24. kolo: SC Kolín - HC Stadion Vrchlabí 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)

Letošní první přípravné utkání se odehraje v úterý v 18:00 hodin na ledě kolínských Kozlů.